LUKÁŠ

OSOBNÝ TRÉNER

Ponuka tréningov: osobný tréning, kondičný box, tréningy v malých skupinách.

Lukáš, odborník na silový a kondičný tréning s V. kvalifikačným stupňom. Ak snívate o náraste svalovej hmoty, chudnutí, zlepšení pohybu alebo celkovej kvality života, pomôže vám dosiahnuť akékoľvek ciele.

Ponúka programy : Transformer – prispôsobený jedálníček a pravidelné merania pokroku,  s možnosťou ušetriť až 40 % oproti individuálnemu tréningu.

Program MTB/MX OFF SEASON, pre tých, ktorí sa chcú pripraviť na cyklistickú sezónu. Oba programy sú limitované na 6 osôb, čo zaručuje osobný prístup a efektívne výsledky. 

Kontakt:
0911883498
vlnkalukas@gmail.com


trénerka boxu

SIMONA

OSOBNÁ TRÉNERKA

Ponuka tréningov: osobný individuálny tréning, kondičný box, thajský box

 

Ak chceš vyformovať postavu, zlepšiť kondíciu, byť fit som tu pre teba. Pomôžem ti nakopnúť motor a nasmerovať ťa na správnu cestu k svojmu cieľu. 

Kontakt:
Instagram – simcaporubcan
Facebook – Simona Porubčanová

MARTO

OSOBNÝ TRÉNER

Ponuka tréningov: skupinové a individuálne tréningy na mieru.

Chceš sa dať do formy? Predstavujeme ti Marta – náš kondičný tréner, ktorý bude s tebou makať, kým nedosiahneš svoj cieľ. 

Bol profesionálnym športovcom a členom olympijského top tímu.

 

Kontakt:

0915 659 444

rtotinek@gmail.com

 

 

JURAJ

OSOBNÝ TRÉNER

Ponuka tréningov: kruháč zameraný na rozvoj sily a kondíciu celého tela, individuálne tréningové jednotky so zameraním podľa osobných potrieb.


Sympatický, kvalifikovaný tréner s dlhoročnými skúsenosťami vo vrcholovom športe. Bývalý reprezentant v rýchlostnej kanoistike a absolvent FTVŠ UK.

 

Kontakt:

0908/608388

jurodos@gmail.com 

 

MARTIN

OSOBNÝ TRÉNER

Martin pomáha predovšetkým zaneprázdneným ľuďom vo vedúcich pozíciách, aby sa cítili dobre vo svojom tele, vďaka jednoduchým, rýchlym a vedecky podloženým princípom stravovania, efektívneho pohybu a regenerácie, najmä bez strácania drahocenného času.

Ponúka:

Individuálny prístup na mieru, pravidelná kontrola a dosledovanie progresu spolu s ďalšími bonusmi, ktoré zabezpečia vyformovanie postavy. Martin svoje viac ako 10 ročné skúsenosti pretavil aj do pomoci profi športovcom v

rámci silovej a kondičnej prípravy. Aby si sa cítil/a bezpečne, doplnil svoje vedomosti aj v oblasti športovej fyzioterapie, vyformuješ si postavu a zbavíš sa bolesti chrbátu. 

Kontakt: 0918 660 576 instagram: telomat.sk / martinciernikofficial FB: telomat.sk / Martin Čiernik

EVA

OSOBNÁ TRÉNERKA

Ponuka tréningov: špecializácia na rozvoj kondície, pomoc pri poruchách pohybového systému, bežecké tréningy, cvičenia s vlastnou váhou a balančnými pomôckami, redukcia hmotnosti a poradenstvo v oblasti racionálneho stravovania.

 

Kondičná trénerka V. stupňa, absolventka Fakulty telesnej výchovy a športu UK. Vďaka kurzom a školeniam, ktoré absolvovala, budeš v rukách profíčky.

Kontakt:
trebichalska.eva@gmail.com
+421 903 781 015